אלונה בדירה דיסקרטית

אלונה בדירה דיסקרטית

אלונה לא ידעה את נפשה.

שעה קודם קיבלה שיחת טלפון מאמה בה היא סיפרה לה שאביה הכריז על פשיטת רגל בעקבות משבר הקורונה , ולכן הם לא יוכלו לעזור לה יותר במימון לימודיה. יותר משכאב לה על עצמה, היא חשבה על הוריה המבוגרים שהגיעו למצב של פשיטת רגל אחרי כל השנים שהם לא הפסיקו לעבוד קשה בשביל להתקדם בחיים.

היא קיבלה מספיק מלגות בשביל לסיים את שנת הלימודים הראשונה שלה אולם היא ידעה שאם היא לא תעשה משהו קיצוני היא תאלץ לפרוש מהלימודים בשביל לצאת לעבוד, וחלום חייה להיות אדריכלית מצליחה ירד לטמיון.

לאחר כמה לילות ללא שינה היא החליטה לפרסם את עצמה באתר שירותי סקס. נתוניה הגופניים היו מרשימים ביותר , והיא ידעה ששוק הסקס מאד מפותח ופעיל. היא החליטה להתחיל בקטן, עם מחירים סבירים יחסית ולשכור דירה דיסקרטית זולה ומאובזרת לפי שעות וזאת בהתאם לביקוש שיהיה לשירותי הסקס שלה.

לא היו חסרות דירות דיסקרטיות כמו שלא היו חסרים לקוחות ואלונה ידעה שהיא תצליח לעמוד על הרגליים ואף לעזור להוריה במידת הצורך.

לכשישאלו מאיפה הכסף היא תספר שהיא זכתה בפרס קטן בלוטו…..

הטלפונים החלו להגיע ואלונה פתחה יומן.

היא תאמה "פגישות עבודה" כמו שהגדירה אותם ושכרה דירה דיסקרטית זולה ובמיקום נוח. היא לא הייתה צריכה יותר ממה שהיה באותה דירה דיסקרטית בשביל לקבל את הלקוחות : מקלחת נקייה מקרר קטן סדינים נקיים ופרטיות.

גבריאל היה הלקוח הראשון שקיבלה. ההתחלה הייתה קשה לה אולם כעבור כמה דקות היא הרגישה שהיא משתחררת ואף נהנתה מהסקס עם גבריאל. הוא היה עדין , לקוח שידע מה הוא רוצה ושלא היו לו דרישות פטישיות מוזרות במיוחד..

את החדירה שלו הרגישה אלונה בעוצמה שהיממה אותה לרגע. היא לא הייתה מוכנה לזין כזה גדול וקשה, אבל לאט היא הרפתה וחשה איך הכוס שלה מכיל אותו בקלות יותר.

היא הרימה אליו את אגנה, מתנועעת אתו בקצב אחיד כשהוא מזיין אותה מהר יותר וחזק יותר. כשגמר כעבור דקות ארוכות, אמר לה שהוא אהב את זה שהיא בתולית במקצוע והכריז שמצא את שרצה בתחום של מפגשי סקס.

הלקוח הראשון שלה