דינה ומשה בדירה דיסקרטית

דינה ומשה בדירה דיסקרטית

דינה ומשה היו נשואים , אבל לא אחד לשנייה.

הם גרו בשכנות שנים , כל אחד מהם עם משפחה משלו , עבודה מסודרת וכדומה. לכאורה החיים שלהם היו רגילים אולם מתחת לפני השטח דברים נראו אחרת.

הם היו נאהבים כבר שנתיים, והכל התחיל מפלירטוט עדין של משה, פה מילה שם מבט חטוף ודברים החלו לחלחל. יום אחד הם נפגשו בחדר המדרגות ודינה ציינה בפניו של משה שהיא חושקת בו גם אולם הם לא יכולים לעשות כלום באזור מגוריהם. יש להם יותר מדי מה להפסיד.

הם היו שניהם בני מעמד הביניים, עם משכורות רגילות והוצאות שוטפות. אף אחד מהם לא סבל מעודף כסף והדבר היחיד אותו יכלו להרשות לעצמם היה לשכור דירה דיסקרטית מאובזרת אשר התאימה לכל צרכיהם.

הפעם הראשונה בה הם הגיעו לאותה דירה דיסקרטית הם לא ידעו איך לגשת אחד לשנייה, הדברים היו חדשים להם, וזאת הייתה הפעם הראשונה בה הם בגדו בבני הזוג שלהם. את הדקות הראשונות הם התקרבו בהיסוס, מפשיטים אחד את השנייה בגמלוניות מסוימת. כשהגיעו למיטה ערומים כביום היוולדם הם שכבו אחד לצד השנייה מלטפים ומתלטפים, בוחנים ומגלים.

משה הרגיש איך הוא מתעורר מינית והזין שלו עמד כמו שלא עמד המון זמן. הוא התרומם, מנשק את דינה בזמן שנשכב מעליה, תוך פישוק רגליה בעדינות על מנת שתקבל אותו אל תוכה.

היא קיבלה אותו בשמחה, והוא חש את הלחות בתוכה וחום גופה. משה הגביר את הקצב, כשהוא מכניס ומוציא את הזין שלו, מרגיש כל סנטימטר מהכוס שלה שסוגר עליו. נגנב כששמע את גניחות ההנאה שלה בוקעות מגרונה. עיניה עצומות למחצה ובפניה הבעת עונג.

כשהרגיש שהוא עומד לגמור, הוא נעצר לשניות מועטות על מנת להסדיר את הנשימה ואז התחיל שוב בקצב מטורף, אוח , הוא חשב שהלב שלו עומד להתפוצץ.

הם גמרו ביחד וחוו אורגזמה מטורפת, כשמגרונם בוקעת צעקה.

כל פעם שמצאו זמן הלכו לאותה דירה דיסקרטית זולה, נקיה ומאובזרת בכל מה שהיו צריכים בשביל לממש את תשוקתם : מיטה , מקלחת ומקום להזדיין בו בלי שיכירו אותם.