סמדר דירה דיסקרטית

סמדר דירה דיסקרטית

סמדר פגשה את אלכס בבר במרכז תל אביב , היא בסך הכול לקחה לה ערב חופשי מעבודתה כנערת ליווי ורצתה לנקות את הראש ולתת לעצמה לנוח.

היא הייתה נערת ליווי ברמה אחרת.

את קהל לקוחותיה היא בנתה  בשתי ידיה ובעיקר בעזרת הכוס שלה כפרילנסרית, היא לא הייתה קשורה לאף מכון ליווי ו/או לאיזה מישהו שינהל אותה ואת זמנה. היא קיבלה אותם במקום אישי ופרטי במרכז תל אביב בדירת חדר אשר הסבה אותה להיות דירה דיסקרטית מזמינה וחיננית. הייתה אינטימיות וחמימות בדירה שלה שלא הייתה בהרבה מקומות במרכז.

אלכס היה אוליגרך רוסי, שכל חזותו משדרת סוג של וולגריות וכוחניות. הוא התנהג כאחד שהיה רגיל לקבל כל מה שרצה , ומה שלא קיבל דאג לקחת.

אלכס הביט בה בזווית עינו ובחן אותה ואת גופה ברעבתנות, לא היה לה ספק מה עובר בראשון של אלכס. סמדר הכירה את המבטים האלו מקרוב מאד , היא הכירה אותם מקרוב ולמען האמת די נהנתה מזה.

לא סתם היא יכלה להרשות לעצמה להחזיק דירה דיסקרטית ועוד במרכז תל אביב. היא ידעה בדיוק מה היא שווה, ותמחרה את עצמה בהתאם. מי שהיה מוכן לשלם את הסכומים שלה קיבל תמורה הולמת ביותר לחוויית סקס בלתי נשכחת.

סמדר הרימה ראשה לכיוון אלכס כאשר הברמן הגיש לה כוס יין לבן ואמר לה שזה מהבחור שלידה. אלכס הרים את כוס הוויסקי שלו בברכה אליה וחייך.

היא חייכה אליו בהזמנה והוא התיישב לידה. הם ישבו ודיברו כמעט עד הסגירה של הבר, כשסמדר חשה את המתח המיני הנודף מאלכס. כעבור חצי שעה נסעו לדירה הדיסקרטית של סמדר ועוד בחדר המדרגות חפן אלכס את ישבנה של סמדר, שואל אותה בגסות מסוימת כמה יעלה לו לזיין אותה. היא ענתה לו ביובש שהיא לא זולה , אולם לשווה כל שקל והוא חייך בממזריות.

הסקס היה חזק , כואב במידה מסוימת והייתה בו אכזריות שאופיינית לבחורים כמו אלכס. הוא לא השאיר לה חור אחד שהוא לא הכניס אליו את הזין הגדול שלו , סותם את פיה בידו כשנאנקה מכאב בזמן שדחף אותו לישבנה.

הוא זיין אותה בפראות וכשסיים התלבש בדמה, הניח חבילת שטרות על השידה והלך.

סמדר התנחמה בזה שהיא נמצאת באותה דירה דיסקרטית מיוחדת שלה, שם יכלה להתקלח בשלווה ובלי לחץ לאחר הסקס הזה…