עילאי

עילאי

עילאי ישב מול מנהלת סניף הבנק בו התנהל חשבונו, ערמת ניירת מפוזרת על השולחן שביניהם, כשהם דנים בחשבונותיו. כאיש עסקים מצליח, היה חשוב לה לשמור אותו אצלם, וכמעט תמיד קיבל מה שביקש במסגרת האפשרויות של הבנק. הריח שלה שיגע אותו, והוא נשם אותה אליו. שניהם אנשים נשואים, מרשימים בנוכחותם ועם סקס אפיל שמסובב ראשים אחריהם. הרומן ביניהם החל במקרה חודש קודם, כשעילאי פגש בה בטעות בבית קפה סמוך לבנק בשעות הצהרים. הם ישבו לקפה משותף וניהלו שיחת חולין קלילה, כשלפתע חש אליה משיכה פראית שלא ידע להסביר אותה. הם סיימו את הקפה שלהם במהירות, ומצאו את עצמם בצהרי היום באחת מאותן דירות דיסקרטיות שהחזיק ברחבי העיר. הוא לא הצליח להחזיק את עצמו וברגע שנסגרה אחריהם בדלת הוא משך אותה אליו בפראות, מנשק אותה בכל סנטימטר חשוף של גופה. הוא הרגיש את שדיה מתנפחים למול חזהו, ואת פטמותיה מזדקרות מתחת לחזייתה, דבר שגרם לזין שלו לעמוד בפראות. היא פתחה את רוכסן מכנסיו בידיים רועדות, חופנת בידה את הזין שלו, ומרכינה את ראשה כדי להכניס אותו לפיה. עילאי הרגיש את האוויר יוצא מריאותיו, נשען על הקיר כדי לא ליפול.

על המיטה הגדולה בחדר השינה הוא נשכב מעליה, נדחף אל בין רגליה הפשוקות, מביט מטה אל תוך עיניה כשחדר לתוכה בעוצמה ובפראות בלתי נשלטת. נשמתה נעצרה בהנאה, והוא הגביר את קצב הדחיפות שלו פנימה. החום של הנרתיק שלה הוציא אותו מדעתו, הוא מרגיש כל סנטימטר של הזין שלו עטוף בחום ורטיבות. בלהט הסקס, גופותיהם כרוכים אחד בשניה, הם הזיעו בכל חלקי גופם, מזדיינים בטירוף חושים בכל תנוחה אפשרית. כשגמר בתוכה לאחר שעה ארוכה , היא הרגישה את הזרם בתוך נרתיקה וחוותה אורגזמה מטורפת. הוא נשק לה ברכות ונשכב לידה מנסה להרגיע את נשימתו.

אותו יום, בסיומה של הפגישה הוא קבע איתה שייפגשו באחת מאותן דירות דיסקרטיות שלו לכשיסיימו כל אחד את סידוריו ועבודתו. הוא חיכה לה בקוצר רוח, נרגש לקראתה כשהגיעה בסופו של דבר כמו נער מתבגר. עילאי אחז בשערה, מושך את פניה כלפי מעלה לנשיקה לוהטת מלאת תשוקה, כשהיא מרגישה את הזין שלו נלחץ אליה מבעד לבד מכנסיו. הוא שמח על אותן דירות דיסקרטיות שהיו לו, יודע ששתיהן הן מקום המפלט שלו לפגישות הסקס שלהם. גניחות ההנאה שלהם נשמעו בכל רחבי הבית, כשהרים אותה בזרועותיו, רגליה פשוקות והוא נכנס לתוכה בפראות בעמידה כשהיא שכובה על שולחן פינת האוכל. הוא הרגיש איך הוא מחליק לתוכה בצורה מושלמת, מרגיש כאילו היא נוצרה במיוחד בשבילו.